راهکارهای هوشمندانه و خلاق، باخدمات جامع اپلی وب

برای ورود به فضای نوین کسب و کار های اینترنتی بهترین راهکار ها را برای شما تدارک دیده ایم

طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن

زبان هایی که برای برنامه نویسی اپلیکیشن های Android و IOS در رهام وب استفاده می شود به طور کلی شامل :

الف

ایجاد وایرفریم

برنامه‌ریزی‌های اولیه انجام می‌شوند و نقشه‌های اپلیکیشن شما کشیده می‌شوند. این نقشه‌ها ساختار کلی و چیدمان بخش‌های مختلف اپ شما را مشخص خواهند کرد.

ب

طراحی گرافیکی

پس از تائید وایرفریم، بر اساس هویت بصری کسب و کار شما، به سراغ طرح‌های گرافیکی اپلیکیشن می‌رویم. این طرح‌ها مشخص می‌کنند که اپلیکیشن شما از نظر بصری چگونه خواهد بود.

پ

پیاده سازی اپلیکیشن

در مرحله نهایی، شروع به پیاده سازی طرح های گرافیکی تائید شده می‌کنیم و کارهای کدنویسی اپلیکیشن شما را انجام می‌دهیم. و در آخر به رفع اشکالات و کامل کردن برنامه می‌پردازیم.

موفقیت و جوایز ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون.

30

سال موفق

320

مجموع کارمند

710

برنده جایزه

167

شاخه های مرده

طراحی گرافیکی مدرن

بسیاری از کاربران تازه وارد شده به سایت شما در ابتدا ذهنیتی از سایتتان ندارند و هنگام ورود اولین قضاوت را در خصوص ظاهر سایت خواهند داشت ظاهر مرتب و زیبا و اصولی سایتتان را جذاب خواهد کرد.

امنیت

یکی از مسائل بسیار مهم در خصوص هر استارتاپ اینترنتی بحث امنیت و آسیب پذیر نبودن اپلیکیشن و وب سایت است. رهام وب برای ایجاد امنیت از متدولوژی OWASP که یک متد قوی است استفاده می کند.

پشتیبانی 24 ساعته

یکی از مهم ترین بخش ها در کسب و کارهای آنلاین و در کل در حوزه وب ارائه خدمات 24 ساعته است که این مسئله نیازمند تیم پشتیبانی قوی است تا هر مشکل پیش رو را رفع نمایند.

بروزرسانی

بسیاری از اپ ها فعالیت خود را با پلن ساده تر آغاز میکنند و در صورت موفقیت اولیه نیازمند بروزرسانی و اجرای فازهای بعدی هستند رهام وب سیستم بروزرسانی قوی داشته و فازهای بعد را به خوبی اجرا می کند.

کدنویسی

تحویل Demo

طراحی گرافیکی

بررسی امکانات

یک اپلیکیشن قدرتمند برای برند خود داشته باشید!

داشتن اپلیکیشن بر روی گوشی مشتری، به معنی دسترسی بیشتر و ارتباط عمیق‌تر با اوست. اگر کسب و کارتان پتانسیل لازم را داشته باشید، شما هم می‌توانید با ساخت یک برنامۀ قدرتمند، کاربردی و زیبا، یک پل ارتباطی مناسب با مشتری‌ها داشته باشید.

  • شما باید یک اپلیکیشن داشته باشید که ظاهر آن بتواند توجه مخاطب را جلب کند و او را درگیر نماید.
  • اپلیکیشن شما باید به نحوی ساخته شود که استفاده از آن برای همه کاربران ساده و لذت‌بخش باشد.
  • اپلیکیشن شما باید بتواند نیازهای کاربران خود را به بهترین نحو ممکن رفع نماید.

آنچه مشتریان می گویند

خدمات بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو در شرکت اپل خدمات خوب و قوی اپلی وب باعث شد تا علاوه بر شهرت آنلاین، فروش بیشتری نیز داشته باشم و از این بابت رضایت کامل خودم رو اعلام میکنم

آرش خادملو
موسس اپل

شرکت اپلی وب با خدمات خوبی که به ما در اولین پروژه دادند، ما رو تبدیل به مشتری وفادار خودشون کردند و از این بابت از مدیریت محترم این شرکت و پرسنلشون تشکر میکنم و رضایت خودم را اعلام می کنم ..

آرش خادملو
موسس آزیرو سافت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

آرش خادملو
توسعه دهنده برنامه